Drienica – sústredenie 23.05-29.05.2016. POKYNY! Aktualizovaný zoznam plavcov!

By | 16. mája 2016

INFORMÁCIE pre plavcov a rodičov:

Dňa 23.5.2016:

Zraz o 8.45 h vo vestibule krytej plavárne.

Odchod:  9.00 h z parkoviska McDonaldu

Príchod a ubytovanie v hotely Javorná 10.30 h – 11.30 h

Obed: 12.00 -12.30 h

Od 12.30 – 14.30 h odpočinok resp. podľa potreby čas na učenie

15.00-17.00 h tréning na bazéne

Večera: 18.00-18.30 h

Program po večeri : oznámime plavcom na mieste + osobné voľno

Večierka a hygiena : 21.00 h

Každodenný budíček : 05.15 h

Ľahké raňajky : teplý čaj, ovocie (polovica banánu alebo polovica jablka), 1 kus ryžový chlebík

Každodenný ranný tréning začne od 06.00-07.45 h v bazéne, do 08.00 h strečing

Raňajky: 08.30 h

Odpočinok: 09.00 – 10.30 h – prípadné prechádzky do prírody

Suchý tréning: 10.45 – 11.45 h – prípadne rôzne športové hry

Obed: 12.00 – 12.30 h  …….ďalej rovnako ako predošlý deň

Aktuálny zoznam plavcov:

Sabolová Simona, Vidová Sofia, Kolesárová Liliana, Koniečná Eva, Struhár Adam,
Varga Nikolas, Rojtáš Peter, Mižíková Alexandra, Mižík Adam, Gajdošová Natália,
Gharaibeh Martin, Šimková Viktória, Žeňuchová Stacey, Popovičová Loriana, Neufeldová
Matilda, Lukáč Ronald, Lažíková Barbora, Varháč Michal, Mikula Mário, Krafčíková
Alexandra, Sovová Katka, Klaudia Sýkorová

Platobné podmienky: Celkové náklady na jedného plavca budú cca 150€/plavec bez trénera(ubytovanie, strava, bazén).  Plavci ŠKP Košice platia 100€. Platbu môžete uhradiť do 20.05.2016 na klubový účet  s popisom sústredenie alebo v  deň odchodu na sústredenie v hotovosti priamo trénerom.

Pomôcky na tréning v bazéne a na suchu:

Kompletná plavecká výbava (plavky aspoň 3 ks, okuliare aj náhradné, čiapka príp. aj náhradná), pomôcky (doska, piškóta, plutvy, šnorchel, pádla, guma na nohy), na rozcvičenie ( expander alebo guma, švihadlo), podložka povinná ( karimatka ).

Na suchý tréning: športová obuv na behanie a cvičenie, na prechádzky v prírode povinná obuv s pevnou podrážkou ( napr. treková alebo vibramová ), oblečenie na vnútorný suchý tréning a aj vonkajší, tenká vetrovka alebo flisová bunda na vonkajšie cvičenie povinná. Povinne vziať čiapku na hlavu a rukavice, nakoľko rána môžu byť chladné a na presun na bazén a z bazéna sú tieto veci nevyhnutné.

Ďalšie pokyny:

MOBIL – TABLET – POČÍTAČ a pod. = vôbec nie je potrebný (je priam nežiadúci ako som už avizoval skôr). Ak však predsa dáte svojmu dieťaťu mobil upozorňujem, že tento odovzdá trénerovi do úschovy a  dostane ho iba na požiadanie kvôli telefonátu rodičovi a to po večeri, alebo v prípade núdzovej situácie v priebehu dňa. Tréneri budú mať  stále mobilný telefón: (Sabol: 0905 513 464, ŽEŇUCHOVÁ: 0905211683 ). Dôvod tohto opatrenia už bol jasne vysvetlený na rodičovskom združení. Prípustné sú rôzne spoločenské hry, príp. MP3 prehrávač s hudbou, avšak nie tablet na hranie a ani počítač (jeden týždeň to každý vydrží). Plavci si môžu zo sebou vziať školské učebnice a zošity, ak budú mať záujem učiť sa, budú mať na to vyčlenený čas. Čo sa týka doplnkovej stravy: odporúčam pribaliť nejaký isotonický resp. iontový nápoj na doplnenie energie pri tréningu a tesne po ňom (nie coca colu a pod. – čaj budú mať stále k dispozícií), cereálne tyčinky, ryžové chlebíky, môžu byť aj ochutené ( 1 balenie, poslúžia ako ľahké raňajky pred tréningom ), vhodné je ovocie  ( banány, jablká, hrozno ).

PS:  Všetkých plavcov prosím o maximálnu disciplinovanosť, sústredenie a športové nasadenie počas celého priebehu akcie. Ideme si vylepšiť kondíciu, vytrvalosť a techniku plávania, pripraviť sa na nadchádzajúce majstrovstvá SR. Užijeme si športovanie, prírodu a spoločenskú zábavu. Nechceme zbytočne riešiť problémy správania a predčasné ukončenie sústredenia. Počas sústredenia sa k nám pripoja aj dvaja tréneri z Prešova a to p. Sopko a p. Petrušová.

                                                                                                               S úctou tréneri Sabol a Žeňuchová