Sústredenie – dôležitý oznam!!!

By | 30. januára 2021

Vážení rodičia, športovci

V dňoch 19.-21.2.2021 sa v Šamorínskej bubline uskutočnia kontrolné preteky pre juniorov a seniorov, s možnosťou plnenia repre- a ÚTM- limitov. Klubová predstava, omedzená finančnou situáciou, v súlade s ponukou sústredení v X-Bionic-u, je realizovať pobyt v bubline v termíne 11.-21.2.2021 – vrátane účasti na kontrolných pretekoch.

Pobyt je náročný po finančnej a bude náročný po športovej (sústredenie a preteky) stránke. Do nominácie prejednanej vedením klubu boli zaradení športovci ktorí majú výkonnosť blížiacu sa k limitom a vôľu (morálne vlastnosti), s cieľom dlhodobo a zodpovedne (znamená aj tvrdo), sa venovať športovej príprave.

Finančné náklady na uvedenú akciu na jedného plavca sú 835 € s finančnou spoluúčasťou športovcov – rodičov vo výške 400,- Eur.

Nominácia: Čajbiková, Čižmáriková, Sýkorová -> Krafčíková V., Žeňuchová, Áron, Čekan, Kobilic, Nagy Jakub, Rojtáš, Šimčák, Varhač a Vaško

Z dôvodu skorého deadlinu prihlášok na preteky a sústredenie Vás prosím o zaslanie e-mail správy – mám alebo nemám záujem, do 31.1.2021 na jskala@nextra.sk!

Ďakujem Vám za porozumenie,

so športovým pozdravom,