NOVÉ KLUBOVÉ OBLEČENIE PRE PLAVCOV ŠKP KOŠICE!

By | 3. septembra 2018

Dobrý deň milí športovci, rodičia, priatelia !

Tak ako už bolo skôr avizované, došlo k tomu, že je potrebné vyriešiť problematiku klubového oblečenia. Keďže to naše pôvodné už dosluhuje a model, ktorý sme doposiaľ obliekali sa už nevyrába, prišli k nám noví členovia, niektorí z pôvodného vyrástli, iní zasa niečo postrácali alebo zničili, rozhodli sme sa obliecť všetkých našich terajších aj nových členov do nového reprezentatívneho odevu zn. Arena. Tak ako aj v minulosti základným kompletom pre každého plavca je tričko a šortky. Tričko je bavlnené žltej farby a šortky modrej farby z rýchlo schnúceho vzdušného materiálu. Ďalej je možné objednať si teplákovú súpravu pre juniorov a seniorov (mikinu na zips s kapucňou a tepláky z bavlny vo veľkostiach od XS, S, M, L, XL, 2XL a 3XL) a pre žiakov súpravu z polyesteru mikina bez kapucne a tepláky vo veľkostiach 8-9, 10-11, 12-13 a 14-15.

Na základný komplet (tričko a šortky) ako aj na mikiny a tepláky klub prispieva takto:

Tričko s potlačou (znak ŠKP a znak SVK) + šortky = 58 € (klub prispieva každému 28 €), každý teda zaplatí sumu 30 €

Súprava juniori+seniori (bavlna): Mikina s potlačou + tepláky = 106 € (klub prispieva každému 36 €), plavci platia sumu 70 € (mikina 40 € + tepláky 30 €). Je tu možnosť objednať si iba mikinu.

Súprava žiaci a deti (polyester): Mikina s potlačou + tepláky = 70 € (klub prispieva každému 35 €), plavci platia sumu 35 € (mikina 20 € + tepláky 15 €). Je tu možnosť objednať si iba mikinu.

Ďalšie veci ako napr. vetrovky, batohy, plavky, plavecké pomôcky a pod. zn. Arena si budete môcť objednať tiež a to za zvýhodnené ceny so zľavou 25 % – pozrieť si ich môžete na stránke www.arenashop.cz nakoľko z firmou Arena od februára 2018 úzko spolupracujeme.

Trička žltej farby už máme pre každého člena klubu (teraz prebieha výroba potlače), takže na preteky do Humenného, ktoré sa konajú koncom septembra by bolo fajn aby už každý mal na sebe minimálne to. Šortky, mikiny a tepláky už pre niektorých plavcov boli objednané (tí ktorí si ich objednali a vyskúšali pred a po tréningu v auguste na ČH), avšak ďalšia objednávka bude zrealizovaná po Vašich požiadavkách (dodacia lehota oblečenia je 6 až 8 týždňov).

Prosíme Vás, aby ste buď na účet klubu alebo osobne u svojho trénera uhradili sumu 30 €, teda za základnú výbavu každého plavca (tričko a šortky), a to do termínu 16.9.2018. To tohto termínu je potrebné v prípade záujmu objednať súpravu resp. rôzne iné veci zn. Arena.

Dňa 17.9.2018 budú po vyplatení vydávané tričká každému členovi a po dodaní aj šortky. Mikiny, alebo celé súpravy si musíte záväzne objednať a zaplatiť vopred, inak ich nie je možné dodať. Ďalšie info poskytne tréner p. Sabol mobil: 0905 513 464, e-mail: fischer2@azet.sk.